+90 535 576 2781
Modern Çiftlik Evi - Modern Ranch House

Modern Çiftlik Evi

Modern Çiftlik Evi lüks bir yaşam tarzı için ihtiyacınız olan her şeyi size fazlasıyla sunar. Modern Çiftlik Evinin uzun kenarı 18.15 metre ve kısa kenarı 12.15 metredir. Toplamda 200 metrekarelik yapı oturum alanına sahip bu modelde mutfak ve yasam alanı, kiler, üç yatak odası, iki tuvalet, sauna, jakuzi ve veranda yer alır.

Dış mekanın stresi azaltan etkileri bilimsel açıdan çok iyi kanıtlanmıştır. Doğanın olumlu faydaları, stres azaltma, iyileşme, dikkat ve genel sağlıklı yaşam için çok arzu edilir.

Modern Çiftlik Evi, size modern standartlarda mükemmel bir yaşam kabini hissi veriyor. Evlerimiz ayrıcalık, zenginlik ve materyalizm konusundaki değişen tutumlara doğal olarak bağldır. Küçük yaşama eğilim, hem kentsel hem de kırsal alanlarda artmaktadır ve küçük evlerle ilgili müzakereler devam etmektedir çünkü bu yönelimin tanımlamaları çeşitlidir ve genellikle yerel konut piyasalarına bağlıdır.

Neden ahşap?

Ahşabın faydaları

  • Stres azaltan etkiler
  • Sempatik sinir sistemi (SSS) aktivasyonunu azaltır
  • Ahşap, akustik, doğal ses yalıtımı sağlar
  • Bir ahşap evin içindeki nem seviyesi her zaman% 45 – 57 arasındadır – Bu insan sağlığı için en uygun seviyedir! Bu nem seviyesi, enfeksiyonların doğal yollarla yayılmasını önler. Bir ahşap evin ana avantajı, ahşabın her zaman içerdeki havadaki aşırı nemi emmesidir ve içerideki hava çok kuruduğunda nemi geri vermesidir.

Kesildiğinde çevreye onarılmaz hasarlar bırakan az bulunan ağaç türlerini kullanmıyoruz. Kullandığımız Ağaç Çeşitleri ve Özellikleri:

  • Ek işlem gerektirmeyen en yüksek yüzey kalitesi
  • Yüksek yapışma gücü
  • Yüksek stabilite ve boyutsal doğruluk, kalıcı geometrik şekiller.
  • Çevre dostu

Modern Çiftlik Evi - Modern Ranch House Plan Modern Çiftlik Evi - Modern Ranch House RenderModern Çiftlik Evi - Modern Ranch House Render 2 Modern Çiftlik Evi - Modern Ranch House Render 3

Başlangıç fiyatı metrekare başına 2.400 TL’dir.

* Arazi yapıları farklıdır, bu nedenle kuruluş işlerinin fiyatı farklı olabilir.
** Herhangi bir su veya elektirik aboneliği izininden sorumlu değiliz.
ÖNEMLİ: Bölgenizdeki inşaat kodları ve imar kısıtlamalarından sorumlu değiliz.