+90 535 576 2781
Afili TriCab

Afili TriCab

Dağ evinizi veya kayalıklar üzerindeki evinizi mi arıyorsunuz?

İhtiyacınız olan her şeyi ile küçük ve konforlu bir ev. Aslında 60 lı yıllardan A-Çatı kabin tasarımı olan Afili ile ilham ve uyum sağlayacaksınız. Afili’i el değmemiş bir manzaraya, plaja veya şehir içinde yerleştirebilirsiniz. Sonsuz tasarımı ve değişik mimarilerin harmanlamasıyla en çok istenen modelimizdir. 6 metre yüksekliğinde tavana sahip bir ev hayal edin. TriCab Evimize için 7 x 7 metre bir alan gereklidir.

2 katlı yaşam alanı ile üst katlarda 15m2 lik harika bir Tavanarası yatak odası oluşturabiliriz. Toplam kapalı alan alanı 7 m2 açık veranda dahil 42 m2’dir. Tavan yüksekliği tonozlu çatı ile 6 metredir. Kapının ön tarafı, isteğe bağlı daha az veya daha fazla pencereyle gün ışığı alması için ağırlıklı olarak camdan tasarlanmıştır. Evin arkasında ek pencereler olacaktır.

60larda A-Çatı şekilli Ev, temiz, minimal, işlevsel bir tasarım olarak çok popüler oldu. Tüm Afili TriCab evlerinde açık mutfak, 1 asma yatak odası, alt katta oturma odası, duşlu banyo ve açık hava veranda bulunur.

Bilgiler: Platform, ahşap kaplama ile kaplanmış çelik bir çerçeveden yapılmıştır. Kaplama kalınlığı 15cm olacaktır. Duvarlar çelik, ses, ısı ve su yalıtımlı yalıtımlıdır. Tüm evlerde elektrik ve sıhhi tesisat kalınlığı 15 cm. Kapılar ve pencereler, mutfak dolabı tezgahları ve banyo sıhhi tesisat ve montajları fiyata dahildir.

Bu evi farklı ahşap tiplerinde inşa edebiliriz, ancak farklı talep edilmediğinde genellikle sarı çam kullanırız.

Bilimsel açıdan dış mekânın stresi azaltan etkileri çok iyi kanıtlanmıştır. Doğanın olumlu faydaları, stres azaltma, iyileşme, dikkat ve genel sağlıklı yaşam için çok arzu edilir.

Afili TriCab size modern standartlara sahip mükemmel bir kabin yaşamı hissi verir. Evlerimiz ayrıcalık, zenginlik ve materyalizm konusundaki değişen tutumlara doğal olarak bağldır. Küçük yaşama eğilim, hem kentsel hem de kırsal alanlarda artmaktadır ve küçük evlerle ilgili müzakereler devam etmektedir çünkü bu yönelimin tanımlamaları çeşitlidir ve genellikle yerel konut piyasalarına bağlıdır.

Neden ahşap?

Ahşabın faydaları

  • Stres azaltan etkiler
  • Sempatik sinir sistemi (SSS) aktivasyonunu azaltır
  • Ahşap, akustik, doğal ses yalıtımı sağlar
  • Bir ahşap evin içindeki nem seviyesi her zaman% 45 – 57 arasındadır – Bu insan sağlığı için en uygun seviyedir! Bu nem seviyesi, enfeksiyonların doğal yollarla yayılmasını önler. Bir ahşap evin ana avantajı, ahşabın her zaman içerdeki havadaki aşırı nemi emmesidir ve içerideki hava çok kuruduğunda nemi geri vermesidir.

Kesildiğinde çevreye onarılmaz hasarlar bırakan az bulunan ağaç türlerini kullanmıyoruz. Kullandığımız Ağaç Çeşitleri ve Özellikleri:

  • Ek işlem gerektirmeyen en yüksek yüzey kalitesi
  • Yüksek yapışma gücü
  • Yüksek stabilite ve boyutsal doğruluk, kalıcı geometrik şekiller.
  • Çevre dostu

Basit ama önemli kılıyoruz

Binanın tamamı; temel, dış duvarlar, çatı, pencereler ve kapıları da içerir. Evin tüm bu yapıları ve detaylarının profesyonel bir ekip tarafından, eksiksiz ve doğru bir şekilde birleştirilmesi gerekmektedir. Isı kaybının çoğu çatıdan meydana gelir, bu nedenle yalıtım malzemelerini doğru yerleştirmek önemlidir. Ahşap evin içine pencere ve kapıların doğru şekilde yerleştirilmesi de evin enerji verimliliğinde önemli bir rol oynamaktadır.

Afili TriCab

Olağan şeylere olağandışı gözlerle bakın

Afili TriCab’in içi özelleştirilebilir. Bir açık alan yapabilir veya alanı 2 yatak odasına bölebiliriz. Evlerimizin hepsi mutfak köşesi ve banyo ile donatılmıştır.

Afili TriCab Plan

Başlangıç fiyatı metrekare başına 3.000 TL’dir 42m2 x 3.000 = 126.000 TL dir. Fiyata çelik ve ahşap işleri, standart döşeme (kişiye özel), standart Doğal Yapı banyo aletleri (kişiye özel), standart Doğal Yapı pencere ve kapı montajı, su, sıhhi tesisat ve elektrik hatları ile mutfak köşesi kurulumu dahildir.

* Arazi yapıları farklıdır, bu nedenle kuruluş işlerinin fiyatı farklı olabilir.
** Herhangi bir su veya elektirik aboneliği izininden sorumlu değiliz.
ÖNEMLİ: Bölgenizdeki inşaat kodları ve imar kısıtlamalarından sorumlu değiliz.

Afili TriCab Render