+90 535 576 2781
Hakkımızda

Doğa ile Harmoni

Müşterilerimizin hayatını olumlu yönde etkileyerek doğayla birlikte ortaya çıkan ahşap binaların sevincini yaymak istiyoruz.

Deneyimli mimarlar, mühendisler, ahşap işçileri, marangozlar, boyacılar, inşaat ve çelik işçileri ekibimiz hayalinizi gerçeğe dönüştürmekten heyecan duyuyor.

Dagal Yapı A.Ş., 2019 yılında çevre dostu, doğal malzemeler ve sürdürülebilir yaşam tutkusu ile Yurda Gül Henzel ve Tahir üre tarafından Bodrum / Türkiye’de kuruldu.
DOĞAL YAPI

Neden biz?

Sizin için doğru seçim olmamızın altı nedeni!

 • 01
  Profesyonel inşaatçılar
  Kurucu ortağımız Tahir, 10 yıldan beri inşaat ekibiyle birlikte çalışıyor.
 • 02
  En iyi ahşap malzemeler
  İş için her zaman doğru malzemeyi seçiyoruz.
 • 03
  Yüksek hızlı inşaat
  Evinizi sıfırdan 21 günden daha kısa bir sürede inşa ediyoruz!
 • 04
  Dayanıklılık garantisi
  Ahşap evinizden en iyi şekilde yararlanmak için her yıl binanıza bakım yapalım.
 • 05
  Bireysel yaklaşım
  Evinizin içini, dışını ve bahçenizi isteğinize göre yapabililyoruz. Barbekü seçeneklerimiz hakkında bilgi edinmek istiyorsanız bize bildirin.
 • 06
  VIP servisi
  Her müşteriye VIP hizmeti verilir. Başarınıza% 100 odaklandık.
BİZİM AHŞAP

Hangi malzemeleri kullanıyoruz

Yumuşak ağaçlar sert ağaçlardan daha zayıf değildir. Yumuşak ağaçlar sedir, köknar ve çam gibi iğne yapraklı ağaçlardan gelir ve biraz sarı veya kırmızımsı olma eğilimindedir. İğne yapraklı ağaçların çoğu hızlı ve düz bir şekilde büyüdüğü için, yumuşak ağaçlar genellikle sert ağaçlardan daha ucuzdur.

Sürdürülebilir bir şekilde büyütülmüş yumuşak ağaçlar bulmak da nispeten kolaydır, bu, dünyanın ormansızlaştırılmasına katkıda bulunmayacağınız anlamına gelir.

Köknar

Köknar, herhangi bir sayıda iğne yapraklı ağaçtan gelen yaygın kerestedir. Köknar gücü ve boyutsal kararlılığının yanı sıra çürüme ve zararlılara karşı doğal direnci ile bilinir. Çok dayanıklı bir yumuşak ağaçtır ve bu tür mükemmel dayanıklılık özelliklerine sahiptir ve işlenebilirliği ile ünlüdür.

Sedir

Sedirin aromatik olmasının bir kısmı, doğal bir antibakteriyel ve antifungal ajan olan thujaplicin'i taşımasıdır. Bazı sedir türleri de böcek kovucu niteliklere sahiptir. Sedir doğal yağlar içerir. Hafifliği ve stabilitesi ile birleştirildiğinde, inşaat için harika bir yumuşak ağaçtır. Sedir, eğilme ve sarkma eğilimi olmayan, özellikle güçlü bir ağaçtır.

Sarı Çam

Çam, yumuşak ağaçtır. Beyazıveya soluktur, çoğu sert ağaçtan daha esnek ve sağlamdır. Hafif, düz tanelidir. Çam ağacı kolay yetiştirilmesi ve yaygın kullanılabilirliği nedeniyle popüler bir seçimdir. Büzülmeye ve şişmeye karşı dayanıklıdır.

Beyaz Ladin

Beyaz ladin ağacı, esas olarak çeşitli inşaat, prefabrik evler, mobil evler ve mobilyalar için kağıt hamuru ve kereste olarak kullanılan yumuşak bir ağaçtır. Asitlere ve bazlara karşı oldukça dayanıklı, sert hava koşulları için iyidir. Karadeniz Kıyısı, Beyaz Ladin ile ünlüdür.

01
Proje geliştirme
02
Temel atmak
03
Ahşap ev kurulumu
04
Çatı
05
Dış kaplama
06
Ev içi bitirme

Çalışma aşamalarımız

Her iklim koşulunda çok uzun ömürlü olan en kaliteli ahşap malzemeleri seçiyoruz

Ahşap Evler
21
günde
hazır